UBNT U Fiber MultiModeModule 1G(UF-MM-1G) 2'li

130,98TL
Vergiler Hariç: 111,00TL
Marka:Ubiquiti
Ürün Kodu: UF-MM-1G
Stok 2-3 gün içinde

Genel Bakış

UBNT U Fiber MultiModeModule 1G(UF-MM-1G) 2'li
Ürün Özellikleri
Kategori SFP Modülü
Marka Ubiquiti
UBNT U Fiber MultiModeModule 1G(UF-MM-1G) 2'li

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

HP 4XC16EA 460-a200nt Celeron-4G-500G-Dos

1.378,24TL

HP 285 MT 4CZ68EA A3-2200G-4G-1TB-Dos

2.018,98TL