Zyxel SFP-LX-10-D Single Mode Gigabit Transciever
Yeni

Zyxel SFP-LX-10-D Single Mode Gigabit Transciever

390,58TL
Vergiler Hariç: 331,00TL
Marka:Zyxel
Ürün Kodu: SFP-LX-10-D
Stok 2-3 gün içinde

Genel Bakış

Zyxel SFP-LX-10-D Single Mode Gigabit Transciever
Ürün Özellikleri
Kategori SFP Modülü
Marka ZyXEL
Model Link http://www.zyxel.com/tr/tr/products_services/transceiver_series.shtml?t=p
Zyxel SFP-LX-10-D Single Mode Gigabit Transciever

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

HP 4XC16EA 460-a200nt Celeron-4G-500G-Dos

1.378,24TL

Dell Vostro 3670 i3 8100-4GB-1TB-Dos

1.974,14TL

HP 285 MT 4CZ68EA A3-2200G-4G-1TB-Dos

1.974,14TL