Tp-Link TL-SG3424P 24 Port Gigabit,L2 Yön. POE
Yeni

Tp-Link TL-SG3424P 24 Port Gigabit,L2 Yön. POE

2.909,88TL
Vergiler Hariç: 2.466,00TL
Marka:Tp-Link
Ürün Kodu: TL-SG3424P
Stok 2-3 gün içinde

Genel Bakış

Tp-Link TL-SG3424P 24 Port Gigabit,L2 Yön. POE
Ürün Özellikleri
Güç Gereksinimi 320W
Kablolama 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
Mac adres 8k
Ön bellek 10240 Bytes
POE Desteği Var
Port Sayısı 24 Port
Rackmount Var
SFP Port Var
Standartlar IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q, IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Veri Transfer Hızı 35.7Mpps
Yönetim Yönetilebilir
Kategori Switch
Marka Tp-Link
Boyutlar 440*330*44 mm
Model Link
Tp-Link TL-SG3424P 24 Port Gigabit,L2 Yön. POE

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

HP 4XC16EA 460-a200nt Celeron-4G-500G-Dos

1.378,24TL

HP 285 MT 4CZ68EA A3-2200G-4G-1TB-Dos

1.984,76TL